MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 11108080
*
nr 1110 8080
Serveringsvagn
DIÖS, teak / perstorp, 50/60-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:02:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 18:29:35
1
Vinnande bud
22/5 18:46:58
1
justering av budtak
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord diös drinkvagn perstorp serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
5097 Serveringsvagn
rotting och glas. Längd: 60 cm. Djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:39
*
Serveringsvagn
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8080
Serveringsvagn
DIÖS, teak / perstorp, 50/60-tal
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/5 18:29:35 | 1 | Vinnande bud |
22/5 18:46:58 | 1 | justering av budtak |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord diös drinkvagn perstorp serveringsvagn teak teakmöbler tevagn trä
-
5097 Serveringsvagn
rotting och glas. Längd: 60 cm. Djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:39